קורסי הצלילה של דייב תל אביב.      
 
צלילת היכרות
 
לכל אותם "לא צוללים" שרוצים לחוות את הרגשת הצלילה לראשונה. 
לאחר הדרכה קצרה בה נכיר את מערכת הנשימה התת ימית שלנו אותה
אנו מכנים סקובה, נקפוץ למים ונבצע צלילה מרהיבה לעומק של עד 6 מטרים בחופי תל אביב.
במהלך הצלילה מדריך הצלילה שילווה אותנו לאורך כל הצלילה ידאג להכיר לנו את כל הדגים
שנראה בדרך ואם תירצו תוכלו לקבל כמזכרת תמונות שצולמו במהלך הצלילה.
הצלילה מתאימה לכל אחד ואחת בגילאים 8 עד 100.
צלילת הכרות הינה חוויה נפלאה שיכולה להוות מתנה לכל אירוע.
 
קורס צלילה צולל מים פתוחים Open Water -.
 
קורס הצולל מים פתוחים או בשמו הנפוץ בישראל קורס כוכב אחד הינו קורס של 5 ימים
הנחלק לשני חלקים עיקריים: יומיים במים מוגנים ושלושה ימים במים פתוחים.
הקורס כולל לימודי תיאוריה מרתקים ותרגול מיומנויות צלילה במים וכמובן 6 צלילות במים פתוחים.
בסוף הקורס מוסמכים החניכים כצוללי מים פתוחים עצמאיים, הרשאים לצלול לעומק של 18 מטר.
לימודי הצלילה בדייב תל אביב נעשה בקבוצות קטנות של עד 2 צוללים, וזאת כדי לאפשר לחניכים
זמן תרגול וצלילה מרביים. אנו בדייב תל אביב מאמינים כי צוללים אשר צברו שעות רבות יותר של צלילה ותרגול במהלך הקורס, הינם צוללים טובים ואחראיים יותר.
 
לצוללים המעוניינים בכך, ניתנת האפשרות לפצל את הקורס ולבצע חלק מהצלילות באילת וחלק בתל אביב.
 
קורס צלילה צולל מים פתוחים מתקדם – Advanced Adventurer
 
 
צולל שני כוכבים או צולל מתקדם הינו קורס צלילה של יומיים בלבד, המהווה המשך ישיר לקורס הצולל מים פתוחים.
במהלך הקורס מתנסים החניכים ב 5 התמחויות שונות מעולם הצלילה. שתי התמחויות אותן נבצע במהלך הקורס הינן התמחות עומק והתמחות בהכרת הסובב הימי.  בנוסף ניתנת לחניך האופציה לבחור 3 התמחויות שונות מתוך מגוון רחב של התמחויות צלילה כגון התמחות ניווט, התמחות בצלילה לאוניות טרופות, התמחות בצלילות לילה, התמחות בצלילות בראות לקויה, התמחות בצלילה עם מחשב התמחות איזון ועוד.
בסוף הקורס מוסמכים הצוללים לדרגת צולל מים פתוחים מתקדם ורשאיים לצלול לעומק של עד 30 מטר.
 
התמחות הצלה ועזרה לצולל במצוקה.
 
מטרת הקורס הינה להקנות לצולל את הכלים והמיומנויות הנדרשות לטיפול במצבי לחץ ומצוקה במהלך הצלילה. במהלך הקורס מתרגלים החניכים מקרים ותגובות במצבי חירום בצלילה. מקרי החירום כוללים מתן עזרה והצלה לצולל עצמו ולבן זוגו מתחת למים ועל פני המים. הקורס כולל שיטות גרירה ופינוי של נפגעי תאונות צלילה וכן זיהוי מוקדם של מצבי לחץ ומניעת פאניקה במהלך הצלילה. קורס ההצלה ועזרה לצולל במצוקה מהווה אבן יסוד חשובה להמשך ההתקדמות של הצולל בעולם הצלילה שכן השלמת התמחות הצלה ועזרה לצולל במצוקה מהווה תנאי קבלה הכרחי לקורסי ההמשך בצלילה.
 
התמחות צלילה באוויר מועשר NITROX
 
בקורס הצלילה באוויר מועשר או בשמו הידוע יותר NITROX לומדים הצוללים כיצד לעשות שימוש נבון ובטוח בצלילת מכלים עם אוויר מועשר בחמצן. במהלך הקורס לומדים הצוללים על היתרונות שבצלילה עם אוויר מועשר ורוכשים את הכלים לביצוע צלילות בטוחות יותר וארוכות יותר.
הקורס כולל שיעורי תיאוריה וכן 2 צלילות עומק עם אוויר מועשר.
ניתן ואף מומלץ לשלב את הקורס עם קורס הצלילה במים פתוחים או קורס צולל מים פתוחים מתקדם.
 
התמחות ניווט בצלילה
בואו ללמוד כיצד לנווט מעל ומתחת למים. הפכו להיות המובילים בצלילה. התמחות הניווט של     דייב תל אביב מקנה לצולל את כל הכלים והמיומנויות הדרושות על מנת להפוך לצולל בטוח ועצמאי. התמחות הניווט בצלילה מכשירה את הצולל לביצוע ניווט באמצעות כל העזרים שעומדים לרשותו: מצפן, מפה, תכוויני השטח, תווי הקרקע ובאמצעות העצמים במים.
במהלך הקורס לומדים החניכים לתכנן ולבצע צלילות ניווט באתרי הצלילה של תל אביב, התרגול כולל עבודה נכונה עם מצפן, ניווט באמצעות תווי השטח וחזרה וסיום של הצלילה בנקודת היציאה שנבחרה. התמחות הניווט מעניקה לצולל ביטחון בצלילה ותורמת להרגשת הנינוחות במים.
משך ההתמחות הינה כיומיים במהלכה מבצעים החניכים  3 צלילות ניווט. את התמחות הניווט ניתן ואף מומלץ לשלבה עם התמחויות נוספות.
התמחות צלילה עם מחשב צלילה
בואו להכיר את מחשב הצלילה שלכם. בקורס ההתמחות צלילה עם מחשבי צלילה לומדים החניכים כיצד להפיק את המקסימום ממחשב הצלילה שלהם. באם טרם רכשתם מחשב צלילה, באפשרותכם ללמוד כיצד לבחור מחשב צלילה, מהם היתרונות של צלילה עם מחשב צלילה, על מה להקפיד בעת ביצוע הצלילות וכיצד לבצע צלילות בטוחות יותר באמצעות מחשב הצלילה. צלילה עם מחשב צלילה אישי, בצורה הנכונה, תורמת לביטחון הצולל ועוזרת לו להפיק את המקסימום מיום הצלילות.
במהלך הקורס לומדים החניכים לתכנן נכון את הצלילה, הכרת כל הפונקציות של מחשב הצלילה, הבדלים בין  סוגי המחשבים השונים, תפעול תקלות וכיצד להימנע מסכנות בעת ביצוע צלילות עם מחשב הצלילה.   
 
 

 

האתר הוקם על ידי א.ר.פ.ס הקמת אתרים בנית אתרים